Uw dichtstbijzijnde adviseur

België

Vlaanderen/Brussel
Didier de Vooght:
+32 (0)474 79 56 13
didier.de.vooght@optimol-lubrication.com

Oost- en West-Vlaanderen
Didier de Vooght :
+32 (0)474 79 56 13
didier.de.vooght@optimol-lubrication.com

Frankrijk

Afdelingen: 14-22-29-35-37-44-49-50-53-56-61-72
Sébastien Grée
0033646134658
sg@optimol-lubrication.com

Afdelingen: 27-28-37-41-45-51-75-76-77-78-89-91-92-93-94-95
Virgile Tescat
0033646134646
virgile.tescat@optimol-lubrication.com

Afdelingen: 02-08-51-59-60-62-80
Pierre Flourent
+33 (0)6 12 09 55 02
pierre.flourent@optimol-lubrication.com

Afdelingen: 16-17-24-33-40-79-85-86-87
Bernard Ledet
+33 (0)6 46 67 50 66
bernard.ledet@optimol-lubrication.com

Afdelingen: 04-05-06-07-13-26-30-38-43-73-83-84
Thierry Degand
+33 (0)6 24 96 66 74
thierry.degand@optimol-lubrication.com

Afdelingen: 09-10-11-12-15-18-19-20-23-31-32-34-36-46-47-48-58-64-65-66-81-82
Thierry Allard Directeur Commercial France
+33 (0)6 85 69 40 30
thierry.allard@optimol-lubrication.com

Afdelingen: 01-03-21-39-42-63-69-71-74
Nicolas Cordier:
+33(0)618661563
nicolas.cordier@optimol-lubrication.com

Afdelingen : 25-52-54-55-57-67-68-70-88-90
Matthieu Dehouck
+33 (0) 6 46 00 18 70
matthieu.dehouck@optimol-lubrication.com

Geavanceerd zoeken

Met filter:

Op naam:

Castrol, Memolub®

Copyright © 2017 Optimol Lubrication.   All rights reserved.   Algemene verkoopvoorwaarden.   Recupel bijdrage